Nabízíme osobní přístup, poradenství a nabídku dle možností každého zákazníka...

Nabídka karavanů k zapůjčení

Max 6 osob, od 1 350,- Kč/den

Max 6 osob, od 1 260,- Kč/den 

Max 3 osoby, od 1170,-Kč/den

Max 6 osob, od 1 350,- Kč/den

Max 4 osoby, od 1170,-Kč/den

Max 4 osoby, od 1080,-Kč/den

Nabízíme přistavení karavanu na předem dohodnuté místo!

Co je důležité vědět, než se rozhodnete pro vypůjčení karavanu..

Pro řízení soupravy osobního automobilu a karavanu postačí řidičský průkaz skupiny "B", pokud celková hmotnost soupravy nepřesáhne 3,5 t. Jinými slovy, pokud karavan má celkovou hmotnost např. 1300 kg, Váš automobil musí mít celkovou hmotnost max. 2200 kg. Není to tedy problém pro většinu běžných vozidel. Pokud by jste přesto zjistili, že součet max hmotností Vašeho vozu a požadovaného karavanu převyšuje 3500 kg, je možné uvažovat o rozšíření na tzv. skupinu B96 - s tou můžete táhnout přívěsy až do celkové hmotnosti 4250 kg.

Udávané celkové hmotnosti karavanu věnujte pozornost ještě z jednoho důvodu: tato hmotnost nesmí být vyšší, než je udaná max hmotnost brzděného přívěsu, který může táhnout Váš automobil. Tento údaj najdete ve Vašem velkém technickém průkazu. V případě, že si nebudete jistí, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Naše karavany jsou vybaveny tak, aby veškeré vybavení fungovalo na 12V, tzn. po připojení tažného vozidla můžete např. využívat ledničku během jízdy, wc při zastavení, světla při přespání apod. K tomuto je však potřeba mít automobil vybavený funkční 13-ti pólovou zástrčkou. Pokud ji nemáte, bude pravděpodobně fungovat pouze vnější osvětlení karavanu, ostatní zařízení pouze po připojení karavanu na 220 V.

Rezervujte si svůj karavan včas!

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.