Provedení "Sport"

S touto vestavbou budete všude jako doma - je jedno kam Vás to táhne, jestli na pláž nebo do hor, s obytnou vestavbou budete všude jako doma. 

Provedení "Sport" je ideální všuměl. Speciálně navržený modulový systém vychází z rozměrů euroboxů a umožňuje tak různé individuální kombinace. Tak je možné spořádání systému realizovat podle konkrétního přání každého zákazníka.

Pohodlný spánek


Lamelový rošt a kvalitní skládací matrace. Lamelový rošt lze v okamžiku roztáhnout do velikosti 155x200 cm.

Snadné vaření


Integrovaný kuchyňský modul umožňuje pohodlné vaření, lakovanou desku z masivního dřeva je možné dobře čistit. Na svých cestách můžete vařit jako doma. Naše vestavba může obsahovat kromě pracovní plochy také vestavěný vařič a dřez s baterií. Lednici je možné umístit kamkoli do výsuvného modulu, který má dostatečnou nosnost i v případě umístění do zadní části.

Běžné využití


Váš vůz zůstane i s instalovanou vestavbou připravený pro každodenní využití. Díky důmyslnému systému skládání je možné využívat druhou řadu sedadel. Výsuvný modul nabízí mnoho možností využití a v případě, že nepotřebujete např. obsah EUROboxů, jednoduše je necháte doma a prostor využijete jinak. Nebo EUROboxy vyměníte za jiné s jiným obsahem.

Vestavba v provedení "Sport" je dostupná ve dvou velikostech M a L.

Rozměry složené velikosti "M" , váha 76 kg, 

Rozměry složené velkosti "L", váha  80 kg

Řez rozloženým lůžkem velikosti "M" 


Řez rozloženým lůžkem velikosti "L"